babbles

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Koledy a iné vianočné pesničky

stratili sa?

Keď som pred vyše piatimi rokmi pracovala na pumpe, od polovice novembra nám povinne hralo cca 20 vianočných melódií dokola až do Silvestra. Poviem vám, kto to nezažil, nevie si predstaviť, aké nervové problémy vám to dokáže narobiť :) Takže som sa veľmi tešila ďalšie sviatky, že nie som nútená počúvať vianočné pesničky... Naozaj?!

Minulý rok som si spravila taký experiment a zapisovala som si počet všetkých začutých pesničiek so slovom Vianoce, Christmas a podobne. Za celý minuloročný vianočný čas na mňa zaútočilo dokopy 101 vianočných pesničiek! A to bez mojej vôle a pričinenia.

To je jedna vec. Ale tento rok ma prekvapuje, že napriek vysokému dátumu v polovici decembra som tento rok počula len 10 songov... Niekde som sa dozvedela, že to je práve kvôli psychickému stavu predavačiek :) Ale neviem, iba sa čudujem.

 

PS: Určite ale nerátam reklamné hity (pokiaľ by neobsahovali predtým existujúcu pesničku).

PS2: Tak teda pokojné a príjemné Vianoce!


hudba | stály odkaz

Komentáre

  1. máš pravdu
    to koledové šialenstvo tento rok nieje, veď to bolo doslova mučenie ako personálu, tak aj zákazníkov....
    ...sladké a naplnené aj tebe...
    publikované: | autor: matahari (e-mail, web, autorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014